Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Garlino - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

2 400 000 zł1 000 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym, położoną w miejscowości Parcele Łomskie k. Mławy. Obiekty mieszkalno-usługowe posadowione są na 2 działkach.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł57,21 m² 9 071,84 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowy, atrakcyjnie wykończony apartament o powierzchni 57,21 m , położone przy ul. Wincentego Witosa 23. Lokal znajduje się na 6 piętrze w nowoczesnym, 6-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 683 m² 325,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 0,3683 ha, w Mławie przy ul. Żuromińskiej. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy głównej drodze wojewódzkiej nr 563. Działka nie jest objęta mpzp, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł18 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł147,15 m² 4 750,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

*** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** Oferta na wyłączność tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł140 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Inwestycja z potencjałem w Przasnyszu 4 wynajęte kawalerki w jednym domu! ul. Piłsudskiego w Przasnysz. Kluczowe informacje: powierzchnia domu: ok. 140 m Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł6 652 m² 39,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlano-rolną o powierzchni 6652 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł80 m² 6 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:154 m²

Oferujemy na sprzedaż dom - bliźniak znajdujący się przy ulicy Płońskiej 14a wraz z budynkiem gospodarczym. Nieruchomość mieszkalna o powierzchni użytkowej około 70 m (około 80.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł149 m² 3 691,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam lub wynajmę lokal usługowy na parterze budynku mieszkalnego, w ciągu handlowo-usługowym o pow. 149 m2. Lokal po placówce bankowej, składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Garlino,mazowieckie

210 000 zł7 500 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** nieruchomość Na sprzedaż działka w gminie Szydłowo, miejscowość Garlino o powierzchni 7500 m , idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Garlino

Garlino,mazowieckie

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka w całości 4.800 m, położona jest w cichej, spokojnej wsi przy samej drodze asfaltowej, media: woda, prąd. Możliwość wydzielenia dowolnej wielkości działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Nowa Sławogóra

Nowa Sławogóra(Garlino + 8 km)

389 000 zł69 718 m² 5,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż użytki rolne w Gminie Szydłowo koło Mławy o powierzchni 6,9 ha. Dojazd drogą gminną. Gaz, prąd i woda w sąsiedztwie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij